top of page

Naše služby

Degustace

Pro milovníky vína nabízíme řízené degustace našich prvotřídních vín. Můžete se těšit na:

  • Představení vinařství a seznámení se s výrobou bílých, červených a rosé vín .

  • Ochutnávku  12 –ti vzorků přívlastkových vín.

  • Klasické občerstvení v duchu Moravy. Nabídneme domácí škvarkovou pomazánku a kvalitní uzeniny z rodinného řeznictví. Ochutnáte skvělou tlačenku, uzené, slaninu i klobásy. Součástí jsou také sýrové mísy, zelenina a čerstvé pečivo.

V průběhu degustace vám rádi zodpovíme vaše dotazy, týkající se jak vína, tak jeho výroby. Díky ochutnávce si snadno vyberete své oblíbené víno. Všechna vína si samozřejmě můžete u nás ihned zakoupit.

Degustace děláme pro skupinu minimálně 6 osob. Plná kapacita je pak 16 osob. Obvyklá délka degustace je 5 hodin. Déle možno po domluvě. Určeno pro soukromé i firemní účely.

Cena 900,- Kč/osoba

Registrace na degustaci: 

Zavolejte nám na  +420 603 444 752

Nebo pište info@vinarstvilubalovi.cz, uveďte požadovaný termín a počet osob, zanechte prosím vždy telefonní kontakt. Rádi vám zavoláme osobně a domluvíme podrobnosti.

V průběhu vinobraní (půlka září až konec října) se degustace nepořádají.

Firemní víno

Využijte možnosti zahrnout víno, jako dar, do nákladů firmy. Pro firemní zákazníky nabízíme různé varianty dárkových a reklamních balení vín s logem firmy. Vhodná příležitost, jako poděkovat svým zákazníkům a zaměstnancům za celoroční spolupráci.

 

Dar ve formě tichého vína je daňově uznatelným výdajem jako reklamní a propagační dárek dle daně z příjmů a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH (§ 25 odst. 1 písm. t zákona o dani z příjmů).

bottom of page